Novinky

Změna provozovatele

Od 1. 11. 2022 přešla správa internetové sítě pod firmu SychrovNET, pro stávající zákazníky se nic nemění. Pro více informací klikněte.

Zjistit více  

Navýšení rychlosti

Od 1.3.2019 jsme navýšili rychlost tarifu HOME na 40/5 Mbps. Cena zůstává 349,- Kč vč. DPH. U všech tarifů je veřejná IP adresa zdarma!

Zjistit více  

Výpadek služeb

Omlouváme se za nedostupnost našich internetových služeb od 17:04 do 19:02, která byla způsobena poruchou hardware našeho dodavatele ČD-Telematika. Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Zjistit více  

Navýšení uploadu

U tarifu HOME a PREMIUM proběhlo navýšení uploadu na 5 a 10 Mbps. Cena zůstává beze změny.

Zjistit více  

Výpadek Hodslavice

Dnes v dopoledních hodinách došlo k výpadku poskytovaných služeb v Hodslavicích, který byl způsoben vypnutím hlavního jističe kostela, o kterém jsme nebyli informováni. Z azpůsobené komplikace se omlouváme.

Zjistit více  

Vánoce se blíží

Od 1.12.2016 jsme navýšili rychlost tarifu PREMIUM na 40/4Mbps. Měsíční paušál zůstává na původní výši, tj. 449,- včetně DPH.

Zjistit více  

Výpadek konektivity

Omlouváme se za nedostupnost internetových služeb v čase cca 13:00 - 13:50, která byla způsobena poruchou na síti našeho dodavatele ČD Telematika, a.s.

Zjistit více  

Změna ceny aktivace

Slevnili jsme cenu aktivace našich služeb START a HOME. Aktivace zahrnuje základní montáž přípojky a není podmíněna žádným závazkem.

Zjistit více  

Veřejní IP adresa zdarma

Od dnešního dne jsme zařadili veřejnou IP adresu zdarma i k základnímu tarifu CANOPY.

Zjistit více  

Sleva aktivací

K dnešnímu dni jsme slevnili aktivaci našich služeb. Cena aktivace u tarifu CANOPY je 490,- Kč a u tarifu ePMP 990,- Kč včetně DPH.

Zjistit více  
Starší