Zabezpečovací systémy

JABLOTRON 100

JABLOTRON 100 je revoluční hybridní (sběrnicový/bezdrátový) systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.
Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).

Technická specifikace

Ústředna má vestavěný GSM/GPRS/LAN komunikátor, který umožňuje hlasovou, SMS nebo GPRS komunikaci s koncovými uživateli nebo středisky PCO. Je vybaven 1GB paměťovou kartou pro uchování dat událostí, nabídku hlasových zpráv, ukládání snímků atd.

Máte zájem nebo jen potřebujete více informací? Kontaktujte nás


Snadné ovládání

Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100 první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi!


Nadčasový design

Vzhled jednotlivých prvků alarmu JABLOTRON 100 byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu, která splyne s vaším domovem.


Multifunkční použití, šetrná instalace, záruka 5 let

JABLOTRON 100 vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu.
Dokáže ovládat topení nebo otevřít garážová vrata. Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku. Díky instalaci naší společností, která je certifikovaným partnerem společnosti JABLOTRON ALARMS a.s., získáváte záruku 5 let.