Televize

Nabízíme anténní a satelitní techniku vhodnou pro příjem digitální televize (DVB-T a DVB-S).
Provádíme individuální montáže anténní a satelitní techniky, měření signálu, realizaci TV rozvodů, ...

Pozemní příjem digitální televize DVB-T

Pro příjem pozemní digitální televize nabízíme námi otestované DVB-T přijímače (set top boxy) v SD i HD provedení. Můžete si také vybrat kompletní řešení pro příjem digitální televize - prodáváme a montujeme antény a zesilovače španělského výrobce ALCAD. Dále rozbočovače, slučovače a řadu dalších komponent pro televizní rozvody české společnosti TEROZ.

Tímto způsobem je možný bezplatný příjem těchto programů:


 

Satelitní příjem digitální televize DVB-S (Skylink)

Pro příjem satelitní digitální televize nabízíme námi otestované satelitní komplety v SD i HD provedení. Satelitní komplety obsahují vše potřebné pro příjem digitální televize (parabolu, konvertor, satelitní příjmač, dekódovací kartu, kabel, konektory). Umožňují příjem jak české a slovenské televize ze satelitu, tak i stovek zahraničních programů. Kromě satelitních kompletů nabízíme osvědčené satelitní přijímače a řadu dalšího příslušenství - dekódovací karty a moduly, paraboly, konvertory a řadu dalších.

Tímto způsobem je možný příjem programů: ČT1, ČT2, ČT4 Sport, ČT24, Nova, Nova Cinema, Prima family, Prima COOL, Prima love, Prima ZOOM, TV Barrandov, Telka, FANDA, Šlágr TV, Noe TV, Óčko, STV1, STV2, Markíza, JOJ, JOJ PLUS, DOMA, TA3, TV Patriot, TV8, Fashion TV, STIL TV, CETV + případně další zahraniční nekódované programy. Více informací příjmaných kanálech naleznete na www.skylink.cz.

Máte zájem nebo jen potřebujete více informací? Kontaktujte nás